Subscribe via RSS

Plener Wkrzański – Brzózki ‘2006

By admin

W długi, kwietniowo-majowy weekend 2006 r., udało się nam wreszcie (w sensie dojścia do skutku) spotkanie zapaleńców fotografii na wspólnym plenerze, pod nieobowiązującą nazwą “Plener Wkrzański – Brzózki ‘2006″ (i niech tak zostanie).
Uczestnikami pleneru byli nasi, przeważnie dotąd wirtualni Przyjaciele z całej Polski, Polic i okolic.
Troszkę poganialiśmy naszych Gości po Puszczy Wkrzańskiej i Zalewie Szczecińskim, ale myślę że nikt się na nas za to nie pogniewał… :-)

Automatycznie rodzi się pytanie: co nam dał ten plener? Myślę, że główna odpowiedź jest jednoznaczna i nasuwa się sama – mogliśmy się poznać wzajemnie wprost, z uśmiechem na twarzach, z uściskiem dłoni, z objęciem na powitanie i pożegnanie! :-)
Myślę też, że takie walory jak możliwość wypoczynku, oderwania się od często nużącej codzienności, poznanie nieznanych sobie zakątków, też są nie do pogardzenia (che, che – tak naprawdę to chyba wszyscy zaczęli prawdziwie wypoczywać w domu po powrocie z pleneru!).

Dla wielu z nas cenne było spotkanie z doświadczeniem naszych niektórych kolegów i koleżanek, wymiana doświadczeń, dotknięcie ręką i wzrokiem ich super-sprzętu…
Największą, i chyba jednak – atrakcją, była przejażdżka łodziami rybackimi po Zalewie Szczecińskim zafundowana nam przez naszych Przyjaciół-rybaków z Trzebieży – Asa i Tediego (Joda). To dzięki tym kochanym chłopakom wielu z nas zachowa w pamięci ten plener na troszkę dłuuuuuużej…! :-). 
Bardzo dziękuję Wam wszystkim za zaufanie i przyjazd na Plener Wkrzański – tylko dzięki Wam miało to sens. :-)
Będziemy o Was pamiętać!
na podstawie: AnHel

Comments are closed.